Manicure

Manicure czyli pielęgnacja dłoni to podstawowy zabieg kosmetyczny przywracający dłoniom zadbany i estetyczny wygląd.

 

 

Nowość!!!

 

 

Mirror Powder Effect

 

 

 

Mirror Powder Effect to światowy trend w stylizacji paznokci. Niezwykle łatwa aplikacja pozwala na uzyskanie efektu tafli lustra na paznokciach.

 

Paznokcie nigdy nie miały takiego blasku.

 

My zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzena.

 

 

 

 

 

 

Manicure japoński

 

 

Manicure japoński, który dzisiaj podbija salony kosmetyczne na terenie całej Polski ma swoją bogatą historię, mylą się przy tym osoby, które uważają, że japoński jest on tylko z nazwy. Manicure określany w literaturze fachowej jako P Shine (nazwa ta jest kojarzona również z japońską firmą kosmetyczną, która rozpropagowała ten rodzaj zabiegu na świecie) narodził się przed ponad czterystu laty, jego inicjatorkami okazały się zaś japońskie arystokratki zastanawiające się intensywnie nad tym, jakie działania podejmować, aby ich paznokcie wyglądały naprawdę wyjątkowo.

 

Manicure japoński w skrócie

  • Czas trwania zabiegu: ok. 30 min.
  • Sesje: 3 do 4 w odstępach dwutygodniowych
  • Efekt: wzmocnione i odżywione (m.in. witaminy A + E, pyłek pszczeli, krzmionka z morza japońskiego, keratyna) paznokcie o pięknym różowym połysku

 

 

 

 

 

Przedłużanie paznokcia lakierem Semilac HARD

 

Jest to lakier o właściwościach żelu miękkiego i nadaje się zarówno do lekkiego przedłużenia płytki paznokcia lub do jej utwardzania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SŁOWIANKA NAIL
KOCIE OKO

 

 

Paznokcie hybrydowe to doskonałe rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o pięknych i zadbanych dłoniach oraz idealnych paznokciach. Dlatego warto skusić się na lakier hybrydowy do paznokci, bo wytrzyma on na nich nawet trzy tygodnie bez żadnego uszczerbku

 

 

 

 

 

Manicure kombinowany

 

Manicure kombinowany to ostatni hit w stylizacji paznokcii . Co ciekawe trend został zapoczątkowany w Korei, czyli kraju, który kreuje większość urodowych tendencji. To właśnie śladem Koreanek kobiety na całym świecie zaczęły stosować maski w płacie. Obecnie szansę na dużą popularność ma manicure kombinowany, który w Korei jest już masowym trendem. Dzięki tej technice panie mogą dłużej  cieszyć się pięknymi i estetycznymi paznokciami.

Oferujemy również piękne wzory ręcznie malowane.