Laser Light Sheer

Light Sheer Duet® jest naj­now­szym, naj­szyb­szym i zara­zem naj­moc­niej­szym sys­te­mem z cenio­nej na całym świe­cie Light Sheer® ucho­dzący za naj­sku­tecz­niej­szy laser w depi­la­cji. Light Sheer Duet® został wzbo­ga­cony o tech­no­lo­gię zasy­sa­nia oraz zna­cząco powięk­szone okienko zabie­gowe. Wprowadzone zmiany znacz­nie skra­cają czas trwa­nia zabiegu i powo­dują, iż jest on cał­ko­wi­cie bezbolesny.

 

Dni laserowe:

 

  17.10.17,  21.11.17,  13.12.17r

Zaproś z sobą 1 osobę na zabieg laserowy dowolnej partii ciała a dostaniesz 30% zniżki za polecenie. Gdy zaprosisz 2 osoby i więcej dostaniesz od nas 50%. Zachętamy!!

 

 

Dostępne pakiety!!

 

Całe nogi 450zł zamiast 700 zł

 

 

 

 

 

Zapisy juz trwaja zapraszamy!!

 

 

DEPILACJA LASEROWA

 

Gdy nasze ciało nadmiernie jest zarośnięte lub włosy pojawiają się w miejscach, które sprawiają że czujesz się nieswojo, to jest czas aby rozważyć możliwość usunięcia niechcianych włosów. Starsze metody usuwania zbędnego owłosienia m.in. wyrywanie, golenie, woskowanie, elektroliza, IPL lub depilatory chemiczne dają tylko tymczasowy efekt, a często niektóre z nich są bardzo bolesne, nie higieniczne i powodują problemy z wrastającymi włosami.

Wiedząc o tym, że inne metody depilacji potrafią być nieskuteczne i dość nieprzyjemne, wywodząca się z USA firma Lumenis wprowadziła na rynek laser LightSheer Duet – najlepsze urządzenie do bezbolesnego usuwania zbędnych włosów na ciele. Laser ten jest bezpieczny, a o jego jakości świadczą liczne certyfikaty wydane przez amerykański Urząd ds. Żywności i Leków FDA, a także europejskie certyfikaty, m.in. ISO 9001. Dzięki LightSheer Duet depilacja laserowa stała się najczęściej wykonywanym zabiegiem kosmetyki estetycznej na świecie.

Na Kongresie Amerykańskiego Towarzystwa Dermatologicznego w San Francisco LightSheer Diode Laser System został uznany za najlepsze urządzenie do laserowej depilacji.

 

JAK DZIAŁA LASER LIGHTSHEER DUET?

LightSheer Duet jest jedynym laserem, który posiada dwie głowice do depilacji:

 • Pierwsza z głowic, posiada terapeutyczne okienko wykonane z syntetycznego szafiru. Dostarcza ono trzy energetyczne impulsy na sekundę o gęstości energii nawet do 100 J/cm2. Zagrożenie oparzeń wyeliminowane jest poprzez zastosowanie chłodzonej końcówki szafirowej. System ten jest obecnie najmocniejszym tego typu urządzeniem na rynku i zapewnia niespotykaną dotychczas skuteczność depilacji.
 • Druga głowica łączy w sobie bardzo dużą powierzchnię zabiegową i podciśnienie. Pozwala to na szybką i bezbolesną depilację prowadzoną na dużych powierzchniach ciała. Dzięki większej powierzchni wiązki lasera kierowanej na ciało mamy możliwość głębszego wnikania światła i zwiększenia efektywności zabiegu. Druga głowica zasysa także skórę co 10-krotnie zmniejsza ilość potrzebnych impulsów, a co za tym idzie również zużycie energii.

Badania kliniczne w USA wykazały identyczną skuteczność obu głowic.

Depilacja przy użyciu LightSheer Duet skraca czas zabiegu np. depilacja łydek nową głowicą zajmuje zaledwie 20 – 25 minut. To jeden z wielu atutów, którymi charakteryzuje się depilacja laserowa.

Zasada działania lasera diodowego LightSheer Duet polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. W trakcie zabiegu jakim jest depilacja laserowa za pomocą LightSheer, przenikająca w głąb skóry wiązka energii jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na ciepło (następuje uszkodzenie macierzy włosa). Energia wytwarzana przez laser jest absolutnie bezpieczna dla człowieka i nie wpływa na funkcje organizmu.

Chłodzenie jest jednym z najważniejszych czynników bezpiecznego i skutecznego zabiegu, gdyż nie tylko włos, ale i naskórek zawiera melaninę i absorbuje energię światła. Najbardziej efektywną metodą chłodzenia jest tzw. chłodzenie aktywne, poprzez stały kontakt z zimnym obiektem dobrze odprowadzającym ciepło ze skóry. Komórki mieszka będące celem „ataku” leżą na głębokości ok. 1-3 mm w głębi skóry. Wystarczający do ich zniszczenia wzrost temperatury wymaga czasu 0.2-1 sek., a chłodzenie aktywne w tym czasie pozwala utrzymać skórę w bezpiecznej temperaturze. Szafir, który został zastosowany w laserze LightSheer Duet, jest idealnym materiałem do wykonania końcówki chłodzącej, będącym znakomitym przewodnikiem ciepła i przewodzącym światło diody.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zespół bardzo mocnych diod zastosowanych w LightSheer Duet jest jednym z kluczowych elementów, który pozwala bezboleśnie usunąć włosy. Nasze włosy przechodzą przez trzy fazy wzrostu – wzrostową, przejściową i spoczynkową. Laser, którego używamy służy do usuwania włosów znajdujących się w fazie wzrostowej. Zabiegi jednak wykonywane są w kilku seriach z uwagi na to, że włosy nie rosną równo i jednocześnie. 95% włosów zostaje usuniętych po mniej więcej trzech, czterech zabiegach, jednak ostateczny efekt zależny jest od indywidualnego typu skóry.

Liczba koniecznych zabiegów dla uzyskania trwałego i znaczącego efektu jest ustalana indywidualnie w zależności od pacjenta i miejsca zabiegu. Większość pacjentów wymaga 4-6 zabiegów, by uzyskać trwałą, praktycznie całkowitą epilację.

Coraz częściej zgłaszają się do Nas niezadowoleni pacjenci korzystający z depilacji innymi systemami, którzy chcą zdecydować się na kontynuację zabiegów przy pomocy LightSheer Duet. Długoletnie badania kliniczne potwierdzają, że inne metody depilacji np. IPL uszkadzają strukturę mieszka włosowego, tak, że trudno jest potem wydepilować włos potraktowany w ten sposób. W wyniku stosowania innych metod depilacji, rezultaty zabiegu mogą być gorsze lub znacznie gorsze niż, gdyby od początku był stosowany LightSheer Duet.

 

Przeciwwskazania do zabiegów:

 • Ciąża
 • Choroby nowotworowe
 • Indywidualna terapia hormonalna (hormony światło uczulające)
 • Włosy blond, rude, siwe
 • Fotodermatozy i choroby pęcherzowe skóry
 • Bielactwo, łuszczyca, padaczka (względna)
 • Skłonność do przebarwień (względne)
 • Skłonność do bliznowców
 • Aktywne infekcje skóry
 • Reticularis (marmurkowa skóra)
 • Przeciwwskazania czasowe:
 • Świeża opalenizna, skóra po stosowaniu samoopalacza, skóra podrażniona
 • Terapia doustna retinoidami (Izotek)
  terapia lekami i ziołami światło uwrażliwiającymi
 • Terapia miejscowa kremami z vit. A, C, kwasami owocowymi i lekami złuszczającymi
 • Wcześniejsza depilacja przez wyrywanie (pęseta, wosk, depilatory mechaniczne)
 • Wcześniejsze, niektóre zabiegi dermo kosmetyczne i chirurgiczne