Kosmetyka estetyczna

Zadbamy o Twoją skórę, wysmuklimy sylwetkę, zapewnimy relaks oraz regenerację sił. Gwarantujemy najlepszy sprzęt dostępny na rynku oraz doświadczenie i kompetencje specjalistów. U nas medycyna estetyczna łączy się ze światem zaawansowanej kosmetologii twarzy i ciała.

 

 

 

 

 

1. Kriolipoliza

Terminy: 24.10.2017

 

 

 

ODCHUDZANIE PRZEZ ZAMRAŻANIE, CZYLI ZABIEG KRIOLIPOLIZY


Czym jest Kriolipoliza?

 Aktualnie jest jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych metod bezinwazyjnej redukcji tłuszczu.
Kriolipoliza swoim początkiem sięga do 2008 r., gdzie w Stanach Zjednoczonych dwóch dermatologów:  dr med. Dieter Manstein  oraz dr med. R. Rox Anderson udowodnili, że podskórne komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki je otaczające. 
Badania kliniczne udowodniły, że lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w wyższej temperaturze niż inne komórki, które zawierają wodę. Dzięki temu zabieg kriolipolizy niszczy tylko komórki tłuszczowe, oszczędzając skórę, mięśnie i nerwy. 
Reakcją organizmu na chłodzenie jest powstanie stanu zapalnego, w przebiegu którego dochodzi do jego oczyszczania z uszkodzonych i martwych komórek.

  

Adipocyty (martwe komórki) stopniowo są uwalniane do układu limfatycznego, po czym są metabolizowane w taki sam sposób jak tłuszcz z pokarmu i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym.
Zaczerwienienie skóry powstałe w skutek chłodzenia organizmu znika po zabiegu nie pozostawiając żadnego śladu.

Badania wykazały, że kontrolowane,  miejscowe chłodzenie tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu (lipolizy) może prowadzić do utraty podskórnego tłuszczu bez uszkadzania skóry. Wnioski tych badań wykorzystano przy produkcji urządzenia do nieinwazyjnego zabiegu kriolipolizy.
 


Jak wygląda zabieg kriolipolizy? Czy to boli?
Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja na której wyjaśniona zostaje istota zabiegu, wykluczone zostają przeciwwskazania, oceniona grubość tkanki tłuszczowej.

Na oczyszczoną skórę nakładane zostają specjalne membrany przeciwodmrożeniowe, które zabezpieczają skórę.
W trakcie zabiegu przyłożona jest jedna lub dwie głowice Cryo, które zasysają fałd tłuszczu. Zassanie powoduje precyzyjne oddziaływanie niskiej temperatury na komórki tłuszczowe. W zależności od grubości fałdu ustawiona jest temperatura pracy urządzenie +50, 00 lub -50C. Jednocześnie efekt podciśnienia powoduje ograniczenie cyrkulacji krwi w partii poddanej zabiegowi, co znacznie podnosi jego skuteczność i niweluje bolesność. Przez ostatnie 10 minut zabiegu, głowica przeprowadza masaż próżniowy i drenaż limfatyczny, co dodatkowo stymuluje organizm do detoksykacji, szybszego pozbywania się tłuszczu oraz złogów cellulitowych.

Procedura trwa średnio 50 minut.
Zabieg jest nieinwazyjny i raczej bezbolesny, chociaż początkowo odczuwalne jest zimno i zasysanie skóry. Mogą pojawić się zaczerwienienie i siniaki. U niektórych pacjentów może też wystąpić drętwienie lub zmniejszenie czucia w obszarze skóry poddanej zabiegowi, które mija w ciągu kilku godzin.

Jeśli zachodzi taka potrzeba zabieg można powtórzyć:
po 4-6 tygodniach - na tym samym obszarze ciała,
po 2 tygodniach - na innym obszarze ciała.

 

Na jakich partiach ciała można wykonać zabieg?
Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej.
Wykonywany jest w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek.
 


Jakich rezultatów można oczekiwać po zabiegu?
Pierwsze efekty widoczne są po około 3-4 dniach, kiedy to dochodzi do rozluźnienia tkanki tłuszczowej. Większych efektów należy spodziewać się po około 4 tygodniach do 3 miesięcy.  W tym czasie organizm usuwa zniszczone w trakcie zabiegu komórki tłuszczowe.
Efektem końcowym zabiegu jest redukcja tkanki tłuszczowej o 25-45% w miejscu poddanym zabiegowi, co w zauważalny sposób widoczne jest w utracie centymetrów.
Istotnym jest, aby w czasie oczekiwania na efekty nie przytyć. W przeciwnym razie pozostałe komórki tłuszczowe powiększą się i wypełnią miejsce tych, które zostały zniszczone podczas zabiegu kriolipolizy. W rezultacie utrata centymetrów nie będzie widoczna. 
 

Postępowanie przed i po zabiegu:

Postępowanie przed zabiegiem:
około 2-3 dni przed zabiegiem zwiększ ilość wypijanej wody do 2-3 l, aby pobudzić układ limfatyczny,
unikaj ciężkostrawnego jedzenia, ogranicz picie kawy, nie spożywaj alkoholu - te czynniki wpływają obciążająco na pracę wątroby
aby przygotować ciało na zabieg oraz oczyścić układ limfatyczny polecamy wykonanie 1-2 drenaży limfatycznych
nie opalaj miejsca zabiegowego w okresie 14 dni przed zabiegiem.
nie wykonuj zabiegów podrażniających i złuszczających skórę, w obszarze zabiegu.

Postępowanie po zabiegu:

 pij większą ilość wody, aby wesprzeć proces utylizacji zniszczonych komórek tłuszczowych
spożywaj dietę lekkostrawną, nie spożywaj produktów obciążających wątrobę
nie opalaj miejsca poddanego kriolipolizie przez minimum 2 tygodnie,
nawilżaj skórę łagodnymi balsamami lub maściami
w dniu zabiegu unikaj gorących kąpieli i sauny 
nie wykonuj zabiegów laserowych na poddanej zabiegowi partii przez 2 tygodnie,
nie wykonuj żadnych dodatkowych zabiegów odchudzających, które wpływają na obciążenie wątroby.

                                                                            Zdjęcie wykonane chwilę po zabiegu. Zaróżowienie zwykle mija w ciągu max. 2 godzin.


Przeciwwskazania:

 • Zawansowana cukrzyca
 • Padaczka
 • Rozrusznik serca
 • Krioglobulinemia (uszkodzenie antyciał w niskich temperaturach),
 • Nowotwory
 • Choroba Raynaud
 • Gorączka, infekcja
 • Pokrzywka z zimna, nietolerancja krioterapii,
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Świeże rozstępy i blizny w obszarze zabiegowym (mogą ulec pogorszeniu)
 • Zaburzenia pracy nerek
 • Zaburzenia pracy wątroby
 • AIDS
 • Miejscowe zaburzenia krążenia
 • Hipoproteinemia zimnych aglutynin
 • Miejscowe stany zapalne skóry, egzema, otwarte rany
 • usuwanie owłosienia laserem lub IPL w obszarze zabiegowym.
 • opalanie lub inny zabieg z wykorzystaniem UVA mniej niż 5 dni przed zabiegiem

 

2. Karboksyterapia

 

Terapia dwutlenkiem węgla.  Karboksyterapia na całym świecie stała się szybko bardzo ważnym narzędziem w walce z podstawowymi problemami pacjentów zgłaszających się do gabinetów medycyny estetycznej. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda doskonale radząca sobie z odmładzaniem skóry, walką z cellulitem, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, rozstępami, zwiotczeniami skóry, łysieniem, a nawet ogniskami łuszczycy, zaburzeniami krążenia obwodowego, czy owrzodzeniami i opóźnionym gojeniem ran. Zabieg polega na śródskórnym lub podskórnym precyzyjnym wstrzykiwaniu kontrolowanych dawek dwutlenku węgla (CO2), przy użyciu specjalnego urządzenia.

 

Jak ta metoda działa?

Infuzja CO2 prowadzi do zwiększenia przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do obszaru poddanego leczeniu oraz poprawia mikrokrążenie i powoduje odnowę komórek. Odpowiedzią skóry na iniekcję CO2 jest reakcja zapalna, prowadząca do stymulacji produkcji kolagenu. Kilka miesięcy później rozpoczyna się remodeling skóry z towarzyszącym kurczeniem się włókien kolagenowych, co skutkuje zwiększoną sprężystością skóry. 

Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej dwutlenek węgla częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego obszaru poddanego terapii, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu. Proces ten prowadzi do zmniejszenia liczby komórek tłuszczowych i wymodelowania sylwetki. Natomiast odnowienie komórek skóry i stymulacja syntezy kolagenu skórnego prowadzi do wygładzenia powierzchni skóry i usunięcia nieestetycznego efektu “skórki pomarańczowej”.

 

Jakie są zalety zabiegu?

- wszechstronność;
- nowoczesność;
- bezbolesność;
- szybkość;
- skuteczność;
- bezpieczeństwo;
- minimalny czas rekonwalescencji

Zabiegi nie pozostawiają żadnych śladów, co pozwala od razu wrócić do normalnego funkcjonowania i nie wymagają znieczulenia, gdyż wkłucia są praktycznie bezbolesne. Jedyny dyskomfort zabiegu pochodzi z deponowania gazu, odczuwalnego jako ucisk i rozpieranie, jednak nieprzyjemne doznania wynagradzają wielce zadowalające rezultaty jakie przynosi karboksyterapia.

 

Na czym polega zabieg?
Terapia polega na śródskórnej lub podskórnej aplikacji medycznego dwutlenku węgla poprzez mikronakłucia. Co ważne, ilość wprowadzanego CO2 jest ściśle kontrolowana przez medyczne urządzenie C.D.T. Evolution. Karboksyterapię stosuje się w celu redukcji cellulitu i nagromadzonej tkanki tłuszczowej, leczenia rozstępów, blizn, cieni i obrzęków pod oczami, łysienia, a także profilaktycznie, aby poprawić sprężystość skóry i zredukować zmarszczki.

W zależności od miejsca i głębokości zdeponowania CO2 w tkance zachodzą różnorodne procesy, co z kolei prowadzi do osiągnięcia odmiennych rezultatów. Efektem podania CO2 jest rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi, hemoglobina uwalnia atomy tlenu i łączy się z wychwyconym CO2, który jest rozkładany na kationy wodory oraz jony węglowodorowe. PH w tkance zmienia się na kwaśne, a obszar zabiegu i otaczające go mięsnie są jeszcze lepiej dotlenione.

 

CZY SĄ JAKIEŚ EFEKTY UBOCZNE TERAPII?

Dwutlenek węgla jest wydalany z organizmu w sposób naturalny, jako końcowy produkt wymiany gazowej organizmu. Podany podczas zabiegu karboksyterapii CO2 jest transportowany do płuc a następnie wydalany, tak jak to się dzieje w końcowym etapie procesu fizjologicznego jakim jest oddychanie.

 

karboksyterapia – twarz i dekolt

medycyna estetyczna małopolskie

Karboksyterapia zwana jest także terapia „cudownym gazem”. Jej zastosowanie stanowi przełom w dziedzinie kosmetologii. Dobroczynne działanie dwutlenku węgla pozwala na wielość zastosowań tego gazu. Niewątpliwie także przy tych ogromnych możliwościach, karboksyterapia jest zabiegiem bezpiecznym, niewymagającym długotrwałej rekonwalescencji. Zabieg polega na precyzyjnym wstrzykiwaniu dawek dwutlenku węgla.’

W przypadku skóry twarzy jego głównym wskazaniem będzie niwelowanie obrzęków i zasinień w okolicy oka (zarówno na powiece dolnej jak i górnej) oraz poprawa napięcia i jędrności skóry twarzy szyi i dekoltu.

Na czym polega działanie dwutlenku węgla?

 • CO2 po podskórnym podaniu rozbija złogi tłuszczowe w sposób mechaniczny.
 • CO2 stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Odpowiadają one m.in. za jędrność skóry oraz zwiększają drenaż limfatyczny.
 • Karboksyterapia przywraca i pobudza mikrokrążenie. Oznacza to więcej tlenu i substancji odżywczych dla skóry.
 • Silnie rozszerza naczynia krwionośne. Dzięki temu zwiększa się przepływ krwi do obszaru, który stymuluje metabolizm tłuszczu.

Przez 7 dni po wykonanym zabiegu karboksyterapii istnieje zwiększona cyrkulacja tlenu w miejscach, w których nastąpiła aplikacja. Mikrokrążenie zostaje przywrócone i pobudzone, drenaż limfatyczny zwiększa się.

Karboksyterapia jest zgodna z procesami zachodzącymi codziennie w organizmie człowieka. Po aplikacji gaz zostaje przetransportowany do płuc, następnie zostaje wydalony z organizmu w sposób naturalny, tak jak produkt wymiany gazowej.

Działalność CO2 po podskórnym lub śródskórnym podaniu powoduje szereg reakcji, które są ze sobą powiązane, tworząc sieć zależności, które są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Urządzenie na którym pracujemy cechuje się bardzo dużą precyzją i bezpieczeństwem.


Jak długo trwa kuracja?


Zazwyczaj cykl zabiegowy obejmuje od 8 do 12 zabiegów;

redukcja cellulitu 1 zabieg na 7-10 dni (ok.8 zabiegów)

redukcja tkanki tłuszczowej 2-3 zabiegi tygodniowo (ok.12 zabiegów)

redukcja zmarszczek,rewitalizacja,cienie pod oczami od  1 zabieg na 10 dni (ok. 6 zabiegów)

redukcja rozstępów 1 zabieg na 7-10 dni(ok.10 zabiegów)

Leczenie egzemy 1 zabieg na ok.14 dni(ok. 10  zabiegów)

Bóle reumatyczne,bóle stawów,przykurcze 1 zabieg na 14 dni(ok.10 zabiegów)

Zimne ręce,stopy,opuchlizna 1 zabieg na 14 dni(ok.10 zabiegów

 

Główne obszary zastosowań:

 • redukcja intensywnego cellulitu
 • alternatywa do liposukcji
 • minimalizowanie rozstępów
 • usuwanie zmarszczek
 • przywrócenie jędrności i elastyczności skóry twarzy oraz całego ciała
 • minimalizacja worków i cieni pod oczami
 • redukcja podwójnego podbródka
 • wzmocnienie i regeneracja cebulek włosowych oraz zapobieganie dalszej utracie włosów.

 

 

      

3. Zabieg intensywnie nawilżający

Dla skóry suchej, odwodnionej i narażonej na szkodliwe działanie czynników takich jak klimatyzacja, centralne ogrzewanie, zanieczyszczone środowisko oraz stres. Roślinne komórki macierzyste z kopru morskiego zapewniają intensywne i trwałe nawilżenie, regenerują i niwelują uczucie napięcia. Zabieg przywraca skórze młodzieńcze piękno i naturalny blask.

 

 

 

4. Zabieg oczyszczająco- regulujący

Zabieg dedykowany skórze tłustej, mieszanej i zanieczyszczonej. Intensywny peeling usuwa nadmiar sebum i martwe komórki naskórka. Serum wyrównuje gospodarkę hormonalną skóry. Maska na bazie białej glinki doskonale łagodzi podrażnienia i rozjaśnia. Natualne pH zostaje przywrócone co zapobiega rozwojowi nowych zanieczyszczeń, aby skóra była czysta i zdrowa.

 

 

5. Rozjaśniający z kwasami – AHA

Zabieg przywraca skórze jej naturalne piękno. Plamy pigmentacyjne spowodowane nadmierną ekspozycją na słońce, przyjmowaniem leków, ciążą oraz przebarwienia potocznie nazywane „plamami starczymi“ zostają zredukowane. Efektem jest wyraźne rozjaśnienie istniejących przebarwień, poprawa elastyczności i jędrności. Po zabiegu skóra pozostaje jasna i promienna.

 

 

6. Zabieg Liftingująco- rewitalizujący

Zabieg przeznaczony dla kobiet i mężczyzn po 30 roku życia, z pierwszymi znakami starzenia się skóry. Synergia wyspecjalizowanych składników aktywnych, działając na każdą komórkę, regeneruje je i dotlenia. Zabieg wzmacnia i wygładza skórę, skutecznie wpływając na redukcję zmarszczek mimicznych, ujednolica koloryt. Cera staje się gładka, jędrna i elastyczna.

 

 

7. Zabieg wyciszający naczynka

Polecany dla cery naczyniowej, delikatnej, ze skłonnością do wysuszenia, potrzebującej silnego odmłodzenia oraz widocznej odbudowy skóry.

Zabieg spowalnia proces starzenia – kolagen wypełnia ubytki białka w skórze zmniejszając zmarszczki lub całkowicie je wygładzając.

Poprawia strukturę skóry, zmiękcza, wygładza oraz łagodzi podrażnienia. Dodatkowo uszczelnia i wzmacnia naczynka krwionośne i pomaga walczyć z ich pękaniem.

Wyrównuje koloryt skóry, rozjaśnia przebarwienia, plamy, likwiduje opuchlizny.

 

 

8. Zabieg Przeciwzmarszczkowy  

Niezwykle skuteczny zabieg anti-ageing, przeznaczony szczególnie dla skóry suchej i wymagającej. Wyjątkowy kompleks ProCGen zabezpiecza skórę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, przeciwdziała procesom starzenia i odbudowuje jej naturalny poziom nawilżenia. Kompleks multiwitaminowy wspomaga metabolizm i regenerację komórek. 24 karatowe złoto przywraca elastyczność i komfort skórze, intensywnie ją wygładza, zapewniając zdrowy, świeży koloryt.

 

 

9. Zabieg odmładzający 

Innowacyjny zabieg pielęgnacyjny niwelujący wszystkie oznaki starzenia skóry dojrzałej. Rozpoczyna się od zmysłowego masażu powitalnego z wykorzystaniem wyjątkowo aromatycznego olejku z kakaowca. Połączenie cennego złota z niezbędnymi witaminami i olejami roślinnymi zapewnia skórze idealny, promienny wygląd, zmarszczki i bruzdy zostają wygładzone. Wyjątkowy koncentrat liftingujący rewitalizuje, nawilża i dotlenia skórę. Spektakularne efekty widoczne są już po jednym zabiegu.

 

 

 

10. Zabiegi przeciwtrądzikowe 

Cera trądzikowa wymaga wyjątkowej troski, dlatego przygotowaliśmy program przeznaczony do pielęgnacji skóry trądzikowej oraz łojotokowej ze skłonnościami do powstawania wyprysków. Składniki aktywne zastosowane w zabiegu ograniczają wydzielanie sebum, działają bakteriostatycznie, ograniczając wzrost bakterii, regulują odnowę komórkową, redukują wykwity skórne, łagodzą objawy miejscowych podrażnień. Działają zarówno na skutki, jak i przyczyny problemów z cerą.

 

 

 

11. Nasycone pragnienie

Wyjątkowy zabieg przeznaczony do każdego typu cery niezależnie od wieku. Nowatorskie połączenie wyselekcjonowanych składników aktywnych intensywnie i długotrwale nawilża przywracając komfort i sycąc pragnienie nawet najbardziej przesuszonej skóry. Obecny w recepturze kwas hialuronowy zapobiega utracie wilgoci z głębszych warstw naskórka dzięki czemu odzyskuje ona jędrność. Po zabiegu skóra pozostaje jedwabiście gładka i miękka.

Peelingi

 

 

 

12. Dermapen –mezoterapia  mikroigłowa

Alternatywa laserów frakcyjnych

Rewolucyjne urządzenie na zawsze zmieni Twoje postrzeganie zabiegów mezoterapii. Niespotykana skuteczność, łatwość i komfort wykonania zabiegu pozwalają lekarzom czy kosmetologom  i pacjentom na całym świecie cieszyć się efektami terapii bez niepożądanych działań ubocznych. Urządzenie pozwala na wprowadzanie substancji czynnych w głąb skóry, które oparte jest na zasadzie automatycznego nakłuwania skóry przy pomocy pulsujących igieł. Zabieg wykonany przy użyciu urządzenia jest zdecydowanie bardziej komfortowy dla pacjenta a precyzja urządzenia jest nieporównywalna do tradycyjnych metod stosowanych w zabiegach mezoterapii.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w urządzeniu zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.


Mechanizm działania:
stymulacja produkcji kolagenu i elastyny
stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego
poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Urządzenie dzięki systemowi pulsujących igieł ułatwiającemu dostarczanie substancji czynnych do naskórka i skóry właściwej zapewnia niezrównaną stymulację fibroblastów. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu. Kontrolowana precyzja pozwala na wyodrębnienie trzech faz mechanizmu jego działania w procesie pobudzania komórek skóry i odbudowy jej struktury.
Pierwszy etap rozpoczyna się wraz z wydzielaniem czynników wzrostu pochodzenia płytkowego i kaskadzie tworzenia nowych komórek naskórka, chemotaksji fibroblastów, proliferacji fibroblastów i pobudzenia produkcji macierzy międzykomórkowej. Procesy proliferacji komórek skóry powodują dalsze wydzielanie czynników wzrostu z fibrolastów, keratynocytów i monocytów co prowadzi do drugiej fazy przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV i I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz pobudzane są procesy angiogenezy. Ostatnia faza mechanizmu działania mezoterapii mikroigłowej skutkuje przebudową i remodelingiem leczonych tkanek. Poprawia się unaczynienie skóry a jej struktura ulega wzmocnieniu dzięki obecności nowego kolagenu. Kwintesencją działania są naturalne zdolności organizmu do samo leczenia oraz przebudowy i remodelingu tkanek.

 

Mezoterapia mikroigłowa może być także wykorzystana do leczenia blizn oparzeniowych i pooperacyjnych.
Potwierdzona jakość urządzenia.
Mezoterapia mikroigłowa to nowa jakość w zabiegach mezoterapii. Niezwykły komfort, precyzję i efektywność wykonywania zabiegu docenili lekarze i pacjenci na całym świecie.

 

 

 

 

 

13. Mezoterapia igłowa

 

 

Mezoterapia jest to rewolucyjna metoda odnowy skóry, która pozwala nam uzyskać spektakularne rezultaty w postaci głębokiego nawilżenia, zwiększenia elastyczności skóry oraz spłycenia zmarszczek.

Mezoterapia igłowa to zabieg polegający na dostarczaniu aktywnych składników przy pomocy mikroiniekcji pistoletem Ultim. Użycie pistoletu pozwala na precyzyjne podanie preparatu w głąb skóry oraz ustalenie odpowiedniej objętości podawanego koktajlu. Zapewnia to równomierne rozprowadzenie preparatu na całym obszarze, minimalizuje odczucie bólu oraz skraca czas zabiegu. Roztwory wykorzystywane do iniekcji zawierają wysokiej jakości substancje aktywne, które dobierane są zależnie od indywidualnych potrzeb klienta. Zabiegi mezoterapii można wykonywać miejscowo np. tylko na okolicę oczu lub kompleksowo na całą twarz, szyję, dekolt lub dłonie.

Pełna kuracja składa się z 4-6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 1-2 tygodni. Aby przedłużyć efekty uzyskane po serii zabiegów zaleca się wykonywanie pojedynczych tzw. zabiegów podtrzymujących mniej więcej co trzy miesiące.

W zależności od potrzeb skóry i pożądanego efektu dobieramy preparat, przy pomocy którego możemy wykonać zabieg o mocy „liftingu chirurgicznego”, czyli o silnym działaniu przeciwstarzeniowym, zabieg dla skór ekstremalnie odwodnionych i przesuszonych, bądź zabieg przeznaczony do walki z przebarwieniami, wolnymi rodnikami i fotostarzeniem.

 

Przeciwwskazania:


 • ciąża
 • okres karmienia piersią
 • miejscowe stany zapalne skóry (infekcje bakteryjne, grzybicze, wirusowe np. opryszczka)
 • kortykosteroidy (doustnie)
 • choroby autoimmunologiczne
 • egzema
 • łuszczyca
 • niestabilna cukrzyca

Przygotowanie do zabiegu:
Jeśli nie występują przeciwwskazania do zabiegu nie wymaga on specjalnego przygotowania.

 

 

 

Polecamy:

karboksyterapia małopolskie

kriolipoliza małopolskie

medycyna estetyczna Limanowa

medycyna estetyczna małopolskie

 

14. Sekret kleopatry 

 

 

 

 

Złota maska "Sekret Kleopatry" to luksusowy, naturalny zabieg kosmetyczny. Czyste 24K złoto w naturalny sposób przenika do skóry. Złoto utrzymuje produkcję kolagenu 
i elastyny poprawiając stan skóry poprzez efekt redukcji zmarszczek, redukcji przebarwień po słonecznych, niweluje stany zapalne skóry, rozświetla i liftinguje.


Zabieg jest całkowicie bezpieczny, przyjemny i relaksujący. Jego działanie lecznicze pozwala na zredukowanie stanów zapalnych, normalizuje pracę gruczołów łojowych i dalszą ochronę przed szkodliwym działaniem środowiska. Unikalny blask, którego nabiera skóra po zabiegu jest efektem głębokiego nasycenia jej tlenem. Odżywiona i dotleniona skóra od razu nabiera właściwego, zdrowego koloru, 
a widoczne wcześniej rozszerzone naczynia krwionośne czy drobne przebarwienia bledną (cząsteczki złota osłabiają wydzielanie melaniny).

Złota maska, jako jedyna z nieinwazyjnych zabiegów kosmetycznych poprawiających napięcie skóry, zmniejsza jednocześnie fałdy skóry. Oprócz korzystnego działanie samego złota, jest ona również dobrym nośnikiem dla innych biologicznie czynnych składników użytych w trakcie zabiegu (kolagen, kwas hialuronowy), ponieważ przyspiesza ich wchłanianie się w głąb skóry.


Zabieg złotej maski polecany jest przez lekarzy dermatologów, a jego efekty są natychmiastowe 
i długotrwałe. Dzisiejsza złota maska z 24K złota jest alternatywą dla złotych nici (zabieg chirurgiczny). 
Efekty zabiegu są widoczne od razu, ale jony złota przenikają skórę i działają jeszcze przez wiele tygodni 
(4-6 tygodni).

Zlota Maska

 

Korzyści płynące ze stosowania 24K złota:

 • stymuluje produkcję kolagenu i elastyny
 • spowalnia proces wiotczenia skóry
 • ujędrnia skórę i wygładza zmarszczki
 • zwiększa sprężystość skóry
 • zwiększa metabolizm skóry
 • pobudza krążenia krwi
 • regeneruje i pobudza aktywność komórek skóry
 • gasi stany zapalne i niszczy wolne rodniki
 • działa przeciw trądzikowi
 • skutecznie redukuje przebarwienia skóry
 • nadaje skórze wyjątkowy blask
 • rozświetla cerę

 

Polecamy:

kosmetyka ciała Limanowa